Оплата і доставка

Оплата и доставка


Компанія Alko-Fin відправляє замовлення по території України. Працює доставка на відділення Нової Пошти та Делівері. Терміни доставки уточнюйте у менеджера інтернет-магазину при оформленні замовлення. Відправлення здійснюється в робочі дні.

При відправці Новою Поштою клієнт може скористатися послугою післяплати. Приймається оплата на банківську карту (поповнення через термінал, банківський переказ). Купуйте харчовий спирт в інтернет-магазині Alko-Fin - ми гарантуємо високу якість продукції та швидку доставку!


Спеціально для зручності приватних осіб і компаній, що здійснюють у нас замовлення, ми пропонуємо на вибір кілька зручних способів оплати:

Перший спосіб-банківський переказ. Після оформлення замовлення Ви отримаєте реквізити і суму, яку потрібно буде перевести. Зверніть увагу, що в деяких випадках банк може зняти комісію за переказ коштів.

Другий спосіб-накладений платіж. Щоб оплатити Ваше замовлення при отриманні, виберіть послугу "Накладений платіж". Слід звернути увагу, що ця послуга платна. Компанія-перевізник бере 60-150 гривень + певний відсоток від суми замовлення.